Milá účastníčka, milý účastník,

tešíme sa, že ste si zakúpili webináre 5 nástrojov rodiča lídra. A je v zásade jedno, či jeden, dva, alebo všetky. Rozhodujúce je, že ste začali skúmať, že cesta rodiča nemusí prebiehať len štýlom pokus-omyl, ale že to môže byť systematická práca predovšetkých samých na sebe. A s nadhľadom povieme, že aj cesta dobrodružná.

My, Lucia a Iva, Vám pritom rady pomôžeme. Verte, že sme spomínané nástroje veľmi citlivo a húževnato skúmali a používali v praxi pri výchove našich detí. S cieľom, aby Vám boli užitočné a funkčné aj pre Vás.

Pokiaľ ste si zakúpili webináre so záznamom, záznamy budete mať k dispozícii po dobu 1 roka od zakúpenia. Môžete sa k nim opakovane vracať a s odstupom času preskúmať, čo Vám zafungovalo a kam ste sa posunuli.

Po uhradení faktúry, ktorú obdržíte v ďalšom emaili Vám zašleme link na live i záznam k webináru (pokiaľ ste si vybrali alternatívu webinára so záznamom).

Webinárom Vás sprevádzajú Ivana a Lucia

S vďakou a priateľským pozdravom

Ivana a tím Školy rodičovstva